Am descoperit site-ul Sammydress la fetele din blogosfera si mi-a mai alunecat mouse-ul din cand in cand prin el. Iar cand am primit mail de colaborare din partea lor, am stiut exact ce vreau sa imi iau. Comanda mea este pe drum si nu vreau sa dezvalui nimic pana nu o primesc, insa azi discutam despre altceva: una dintre cititoarele mele va primi un gift card in valoare de 40$ pentru cumparaturi, ce acopera si costul transportului. Da, produsele sunt atat de ieftine pentru ca se plateste separat transportul.
Iti prezint o mica selectie din ce as comanda eu:
Cardigan, 13.43$
Colier, pret: 11.11$ si transport gratuit
Geanta, 11.53$
Geanta, 15.37$
Geanta, pret 15.37$
Pret 7.15$, aici
Pret: 8.30$, se gaseste aici
Daca ti-am atras deja atentia, afla ca participarea este simpla:
Am decis sa folosesc Rafflecopter pentru ca ne usureaza munca tuturor. Daca nu te descurci, te rog sa imi las un comentariu si te ajut, acolo unde este cazul.
Castigatoarea va fi afisata cel mai tarziu pe data de 9 ianuarie si este un concurs deschis international!
Mult succes! Cu drag,
Alina
34 comentarii
Să aveţi belsug în casă, viaţă plină de lumină!
Urători să vă ureze, cerul să se-nsenineze,
Anul Nou ce va să vie - rodnic să vă fie,
Plin de armonie!
Fie ca anul care vine să însemne pentru tine o nouă treaptă pe care o urci. Îţi doresc o viaţă împlinită și fericită! La mulți ani!
Te felicit pentru concurs, draga mea!
Multi pupici!
Ilda
linkul meu preferat:https://www.facebook.com/alinaflorentina.hurmuz/posts/564485513628474
:)
Multumim pentru concurs!